ukBądź na bieżąco:    

Infokultur | SŁUCHAJ tckfm radio internetowe

Stacja prezentuje muzykę rozrywkową w szerokim spektrum gatunków. Przyjęliśmy tylko jedną zasadę: jest to muzyka w najlepszym wydaniu i najlepszym wykonaniu.

Oto szczegółowa ramówka programu:

Ramowka new

 

UWAGA!

Nie wyciszamy i nie tniemy utworów! To znaczy, że audycje o oznaczonej godzinie zaczynają się PO PIOSENCE...

Podczas tegorocznej edycji przeglądu filmów o tematyce uzależnień „Żyć mocniej …” trzy klasy uczniów zostały wyprowadzone przez nauczycieli, uznając, że film jest instrukcją zachowań patologicznych. Uważamy jednak, że decyzja pedagogów była impulsywna, nieadekwatna do sytuacji. Uniemożliwienie młodzieży obejrzenia całego filmu jest bowiem jak „zdanie wyrwane z kontekstu”. 

Film „W (nie)realu” funkcjonuje w przestrzeni publicznej od 2013 roku. Zdaniem specjalistów, zajmujących się profilaktyką uzależnień, obraz ten można traktować jako narzędzie do prowadzenia rozmów z młodzieżą na temat zjawisk makrospołecznych takich jak: aktywność na portalach społecznościowych, cyberprzemoc, cyberseks czy uzależnienie od Internetu.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że Tarnogórskie Centrum Kultury wyemituje film „W (nie)realu” ponownie w styczniu 2017 roku. Projekcja będzie połączona z warsztatami prowadzonymi przez Piotra Sobczaka – psychoterapeutę uzależnień. Pragniemy w ten sposób stworzyć warunki do dyskusji o kształcie i formie profilaktyki szeroko rozumianych uzależnień zarówno wśród dzieci, jak i młodzieży.

Dyrektor oraz pracownicy Tarnogórskiego Centrum Kultury

REGULAMINY I CENNIKI

w dniu 31 października, 2016

REGULAMIN KORZYSTANIA Z USŁUGI "KULTURALNE SMSY"
REGULAMIN KORZYSTANIA Z USŁUGI DARMOWY HOT-SPOT
Pobierz plik: REGULAMIN HOT
REGULAMIN DLA INSTRUKTORÓW PROWADZĄCYCH ZAJĘCIA W FILIACH TARNOGÓRSKIEGO CENTRUM KULTURY
Pobierz plik: REGULAMIN ZAJĘĆ - FILIE
REGULAMIN UCZESTNIKA ZAJĘĆ PROWADZONYCH W FILIACH TARNOGÓRSKIEGO CENTRUM KULTURY
Pobierz plik:  REGULAMIN UCZESTNIKA ZAJĘĆ - FILIE
REGULAMIN PRZEBYWANIA W SIEDZIBIE TARNOGÓRSKIEGO CENTRUM KULTURY
Pobierz plik:  REGULAMIN PRZEBYWANIA W SIEDZIBIE TCK  
REGULAMIN WYNAJMU POMIESZCZEŃ ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W BUDYNKU TARNOGÓRSKIEGO CENTRUM KULTURY
Pobierz plik: REGULAMIN WYNAJMU

REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW I KARNETÓW NA WYDARZENIA ORGANIZOWANE PRZEZ TARNOGÓRSKIE CENTRUM KULTURY
Pobierz plik:
 
REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW I KARNETÓW


  REGULAMIN ORGANIZOWANIA PRZEZ TARNOGÓRSKIE CENTRUM KULTURY I FILIE TCK WYJŚĆ Z UDZIAŁEM DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOLETNIEJ
Pobierz plik:
 REGULAMIN WYJŚĆ
 

REGULAMIN PŁATNOŚCI ZA ZAJĘCIA ORGANIZOWANE PRZEZ TARNOGÓRSKIE CENTRUM KULTURY
Pobierz plik:
 
REGULAMIN PŁATNOŚCI
 REGULAMIN UCZESTNIKA ZAJĘĆ PROWADZONYCH W TARNOGÓRSKIM CENTRUM KULTURY
Pobierz plik:
 REGULAMIN UCZESTNIKA
 
 REGULAMIN INSTRUKTORA ZAJĘĆ PROWADZONYCH W TARNOGÓRSKIM CENTRUM KULTURY
Pobierz plik:
REGULAMIN INSTRUKTORA
 REGULAMIN XI OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TAŃCA NOWOCZESNEGO „TAŃCZĄC W JASNOŚCIACH 2017”
  
  Pobierz plik:  REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA 

X Festiwal "Tańcząc w jasnościach" przeszedł do historii. Przedstawiamy protokół z wynikami tanecznego święta odbywającego się 21 maja w Tarnowskich Górach.

Protokół X Festiwalu "Tańcząc w jasnościach"

ZNIŻKI NA BILETY

w dniu 04 maja, 2016

znizkiW TCK obowiązują następujące zniżki na bilety:

- dzieciom i młodzieży do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom przysługuje stały 20% rabat na wszystkie biletowane wydarzenia (po okazaniu legitymacji)

-zorganizowanym grupom (min. 15 osób) 30% zniżki

-dla osób objętych programem "Rodzina 5+" 50%

-osobom powyżej 60. roku życia 20% zniżki na projekcje filmowe w ramach Miejskiego Kina Olbrzym

Przy wejściu na imprezę konieczne jest okazanie dokumentu ze zdjęciem.
 

Szczegółowe informacje w regulaminie sprzedaży biletów na www.tck.net.pl. Ulgi obowiązują również przy zakupie biletów przez internet.

 

Chór Kolejarz działający przy Tarnogórskim Centrum Kultury pod dyrekcją Izabeli Lysik-Różańskiej zaprasza wszystkich sympatyków śpiewu chóralnego na koncert pieśni pasyjnej, który odbędzie się 6 marca w Kościele Matki Boskiej Uzdrowienia Chorych na ul. Różanej 2 o godzinie 15.45.

 

Poszukujemy instruktora tańca jazzowego (modern, techniki pokrewne) do zajęć z dziećmi:

Grupa 6-8 lat i 9-11 lat, zajęcia odbywają się we wtorki od 16.30 do 18.30 (dwie grupy) i w piątki od 16.00 do 17.00 (jedna grupa).

Wymagania: wykształcenie pedagogiczne (lub w trakcie studiów pedagogicznych) albo kurs pedagogiczny bądź kurs kwalifikacyjny.
Ponadto - kurs instruktora tańca.

 

Na NIEKTÓRYCH biletach zakupionych na piątkowy pokaz filmu "Zjawa" z oscarową rola Leonardo DiCaprio została wydrukowana niewłaściwa godzina rozpoczęcia seansu.

Film będzie wyświetlany o godz. 19.15 - tak jak informują plakaty, ulotki i repertuary publikowane w internecie i w mediach.

ZA OMYŁKĘ PRZEPRASZAMY!

"SZKICOWNIK" ODWOŁANY!

w dniu 20 lutego, 2016

Zajęcia warsztatów artystycznych „Szkicownik” zaplanowane na sobotę 20 lutego NIE ODBĘDĄ SIĘ.

O terminie dodatkowych zajęć poinformujemy wszystkich zainteresowanych z wyprzedzeniem.

Przepraszamy za utrudnienie.

DKF DLA WSZYSTKICH

w dniu 11 lutego, 2016

DKF TO NIE JEST ZAMKNIĘTY KLUB DLA WYBRAŃCÓW!

Dyskusyjny Klub Filmowy Olbrzym to oferta dla tych wszystkich miłośników kina, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o filmie, lubią i cenią repertuar inny niż ten proponowany przez multipleksy. Oferujemy kino niekomercyjne i filmy, których nie wyświetla się w kinach na co dzień.

DKF oferuje repertuar inny niż w Miejskim Kinie Olbrzym. To klasyka kina, filmy festiwalowe, najlepsze światowe dokumenty, zwycięzcy największych festiwali (np. w Cannes, Berlinie, Wenecji czy Sundance…), filmy alternatywne, kino offowe, artystyczne lub wzbudzające kontrowersje, filmy z różnych zakątków świata.

Seanse poprzedzone są słowem wprowadzającym, dzięki czemu widzowie są informowani zarówno o prezentowanym dziele filmowym, jak i całym jego kontekście.

Obecnie Dyskusyjny Klub Filmowy Olbrzym ma kilkunastu stałych członków, ale nie jest to żadna zamknięta grupa. Do grona klubowiczów w każdej chwili może dołączyć każdy, kto ukończył 15 lat. Wystarczy raz w miesiącu kupić karnet oraz zgłosić się po legitymację, która uprawnia do bezpłatnego uczestnictwa we wszystkich projekcjach w DKF Olbrzym. Legitymacja uprawnia także do zniżek przy zakupie biletów na projekcje w Miejskim Kinie Olbrzym.

Na spotkania i projekcje można też przyjść nie będąc członkiem DKF. Wystarczy kupić jednorazowy bilet (lub odebrać wejściówkę w przypadku imprez bezpłatnych). Po projekcji zainteresowani mogą podzielić się swoimi przemyśleniami i odczuciami. Kameralna atmosfera sprzyja rozmowom i filmach.
Można jednak przyjść jedynie na sam seans filmowy. Uczestnictwo w dyskusji jest całkowicie dobrowolne.

Poza stałymi, cotygodniowymi spotkaniami, DKF Olbrzym organizuje także seanse repertuarowe np. filmów festiwalowych czy klasyki kina. Trzeba po prostu prześledzić publikowany co miesiąc repertuar DKF Olbrzym.

DKF OLBRZYM LOGO

 

Strona 1 z 2